Filter
5 results
20
- 10
- 15
- 20
- 25
- 30
- 50
Featured
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
Sort
Sort by:
- Featured
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old
-
Silicone Bento Lunchbox with Five Compartments
We've found the perfect leak-proof perfect solution for packing a healthy and delicious lunch on-the-go. Our new silicone bento lunchbox comes with five separate compartments (a lifesaver for parents of kids who hate their food touching - we know that struggle well!) and each are...- $54.95
- $54.95
- Unit price
- / per
-
b.box | Large Bento Lunch Boxes
Large b.box lunch box that fits whole fruit The whole foods lunchbox. Kids love different choices throughout the day, so we’ve designed a lunchbox that offers parents and kids more flexibility. Lunchbox - strawberry shake features a large compartment that fits a whole sandwich....- from $32.95
$0.00- from $32.95
- Unit price
- / per
Save $-32.95 -
OmieBox V2 Hot & Cold Lunchbox
The OmieBox v2 is the very first insulated bento box that stores hot and cold food in one box. It has 2 temperature zones , your can keep your lunch warm while veggies and fruits stay cool! OmieBox is stylist and unique. It has a built-in thermos food jar that will keep lunch warm for up to...- $55.97
$79.95- $55.97
- Unit price
- / per
Save $23.98 -
MontiiCo Bento Five
The Bento Five is perfect for children who prefer variety or kids that are fussy eaters that don't like their food touching. Switch things up each day and create endless combinations of nutritious food in 5 bite-sized leakproof* compartments! With no removable parts this...- $38.95
$44.95- $38.95
- Unit price
- / per
Save $6.00 -
MontiiCo Bento Three Plus
The Bento Plus has all the features of our best selling Bento Three - only bigger!With three separate large sections, our Bento Plus has been designed for older kids, adults, and little ones with a larger appetite!Pack a whole sandwich (crusts on!), rolls, wraps,...- $46.95
$54.95- $46.95
- Unit price
- / per
Save $8.00